close
Menu

KUHN - MASZYNY ROLNICZE Sp. z o.o.

Kontakt

Jelonek
ul. Orzechowa 1
62 - 002 Suchy Las

Kontakty

Części

Jakub Siejak

Sprzedaż części zamiennych

61 811 72 32

jakub.siejak@kuhn.com

Send a mail

Maciej Cieślak

Sprzedaż częsci zamiennych

(061) 811-72-33

maciej.cieslak@kuhn.com

Send a mail

Sprzedaż

Mikołaj Raczkiewicz

Przedstawiciel Handlowy Wielkopolska Powiat: Śrem, Wolsztyn, Grodzisk Wlkp.

+48 506 152 488

mikolaj.raczkiewicz@kuhn.com

Send a mail

Adam Trzaskawka

Specjalista systemów rolnictwa precyzyjnego i monitorowania maszyn

500 036 342

adam.trzaskawka@kuhn.com

Send a mail

Krzysztof Kaczmarek

Przedstawiciel handlowy

508 165 192

krzysztof.kaczmarek@kuhn.com

Send a mail

Tomasz Kozicki

Przedstawiciel Handlowy

515 271 888

tomasz.kozicki@kuhn.com

Send a mail

Andrzej Rembacz

Przedstawiciel Handlowy

508 165 196

andrzej.rembacz@kuhn.com

Send a mail

Mateusz Hermit

Przedstawiciel Handlowy Wielkopolska Powiat: Gniezno, Wagrowiec, Chodzież

506 201 326

mateusz.hermit@kuhn.com

Send a mail

Mikołaj Michałowski

Przedstawiciel Handlowy- Region Wielkopolska Powiat : Oborniki; Czarnków, Trzcianka, Szamotuły

506 201 384

mikolaj.michalowski@kuhn.com

Send a mail

Mateusz Archałowicz

Przedstawiciel Handlowy TURF

519 308 105

mateusz.archalowicz@kuhn.com

Send a mail

Godziny pracy

Od poniedziałku do piątku w godzinach  od 8.00  do 16.00.