close
Menu

Pojazdy użytkowe Gator

null

Firma John Deere dąży do tego, by umożliwić Ci wydajniejszą pracę. Chcemy zapewnić Ci jak największą uniwersalność w kompleksowym zarządzaniu gospodarstwem. Więcej wygody w długie popołudnia. Więcej charakteru. Większa moc. Większa szybkość. Mamy wszystko, czego potrzebujesz. Zwróć uwagę na to, co jest dla Ciebie najważniejsze.

Poczuj różnicę

Nieutwardzone drogi pełne błota… niewiarygodnie strome zbocza… rozruch w bardzo niskich temperaturach… pojazdy Gator firmy John Deere rok po roku udowadniają, że nie tylko są trwałymi i niezawodnymi pojazdami roboczymi, ale również, że mogą wszędzie dotrzeć. Z ilością ponad 500 000 wyprodukowanych sztuk, jak żadne inne zyskały sobie reputację wytrzymałych pojazdów wysokiej jakości.

Prowadzenie ich to doskonała zabawa. Są bardzo praktyczne w użyciu. Nigdzie nie znajdziesz szerszej gamy pojazdów użytkowych zbudowanych specjalnie na Twoje potrzeby. Ale nie musisz nam wierzyć na słowo. Przejedź się Gatorem. Poczuj różnicę!

Robocze pojazdy użytkowe

Robocze pojazdy użytkowe

Wykonują każde zadanie. Bezpieczny i niezawodny partner, nawet do najtrudniejszych zadań – przy zachowaniu pełnego komfortu i łatwości obsługi.

Pojazdy typu crossover

Pojazdy typu crossover

Przez wzgórza i doliny, wyboiste drogi i szosy – pojazd Gator XUV zabierze Cię w podróż do każdego miejsca! Pojazdy te z łatwością pokonują praktycznie każdą przeszkodę.

Clima Control

Ty decydujesz

Nie możesz kontrolować pogody, ale możesz kontrolować swoje środowisko pracy. Ogrzewanie i chłodzenie są dostępne w modelach XUV865M i XUV835M - dla zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa w każdą pogodę.

Znajdź najbliższego Dealera

Szczegóły u Dealera

Pojazdy użytkowe Gator undefined Trzcianka, Suchy Las, Środa Wlkp. undefined KUHN - MASZYNY ROLNICZE Sp. z o.o